ZV Harmony

Harmonie ve všech aspektech života. Strava jako lék. Výběr kvalitních surovin a přizpůsobení stravování ročnímu období. Napojení se na přirozený rytmus života a souznění s přírodou. Najít v sobě klid, zdraví a rovnováhu.

O nás

Obchod HARMONY – zdravá výživa se nachází v krásném prostředí hostýnsko-vsetínské hornatiny v obci Kašava. Místo s tradicí folklóru, divadelnictví a sportovních aktivit. Nachází se zde naučná stezka, která je obklopena lesy a nádhernou přírodou. Kašava je krásné místo pro odpočinek a načerpání energie.

K otevření obchůdku mě inspirovala mnoholetá cesta, osobní zkušenost a práce se zdravím u mě i mé rodiny.

V roce 2015 jsem navštívila kurz Vaření podle pěti elementů. V té době jsem se zaměřila na způsob vaření podle 5E a důležitost výběru kvalitních potravin. Po krátkém čase jsem začala pociťovat velkou změnu. Ulevilo se mi nejen po stránce zdravotní, ale i duševní. Našla jsem v sobě velký obdiv k přírodě, a hlavně úctu ke zdraví, o které bychom měli pravidelně pečovat. Právě příroda nám nabízí tu nejlepší cestu i možnosti v tomto směru.

Začala mě naplňovat práce s lidmi se záměrem pomáhat jejich zdraví správným výběrem potravin, změnou přístupu k sobě i přírodě.

Svým zákazníkům rádi poradíme a právě oni jsou nám často cennou inspirací. Vedou nás k rozšiřování a zkvalitňování sortimentu a svými životními příběhy rozvíjí naše praktické zkušenosti.

Naší vizí do budoucna je pořádání kurzů o zdravém stravování, správném výběru kosmetiky, drogerie a cílená práce se zdravím podle ročních období. Přednáškami pro maminky s dětmi a tvořivými workshopy pro děti bychom chtěli přispívat k jejich zdravému rozvoji a kvalitnímu naplnění volného času.